Анонімне лікування алкоголізму в Україні

0
145
Анонімне лікування алкоголізму в Україні

Анонімне лікування алкоголізму практикували ще в радянські часи, але тоді особливості національної системи охорони здоров’я мали деякі нюанси. Оскільки медична допомога подібного роду виявлялася неофіційно, доктор серйозно ризикував своїм професійним статусом. У той же час всі переваги лікування алкоголізму анонімно були очевидні вже тоді. В СРСР сам факт наявності цієї залежності реєструвався, відомості про це передавалися за місцем роботи пацієнта. Іншими словами, розголосу не можна було уникнути.

На щастя, сьогодні анонімне лікування алкоголізму в Україні за прийнятними цінами — це доступна, легальна і результативна процедура, яка дозволяє позбутися згубної тяги до спиртного і в буквальному сенсі почати життя з чистого аркуша. Це одне з ключових напрямків надання наркологічної допомоги в нашій клініці.

Наскільки ефективно анонімне лікування алкогольної залежності?

В якості альтернативи, звичайно, можна розглянути звернення в муніципальну наркологічну клініку. Ми анітрохи не применшує професіоналізму наших колег з державних лікарень, але сам «потоковий» характер роботи з пацієнтами в бюджетних установах може назавжди відбити у них охоту лікуватися, спонукаючи знову піти в запойное стан. Дуже часто наші підопічні відзначають, що в муніципальних лікарнях вони відчували певний дискомфорт. Іноді відносини з пацієнтами будуються суто в формальному ключі, в той час як лікування алкогольної залежності вимагає не тільки медичних знань і досвіду, а й певного такту. Крім того, терапія в спеціалізованих муніципальних установах вимагає постановки на облік.

Анонімне лікування від алкоголізму в нашій клініці в Україні є кваліфіковану наркологічну допомогу з дотриманням повної конфіденційності. Ми застосовуємо прогресивні синтезовані методики, засновані на найбільш значущі досягнення світової медицини. Про те, що ви пройшли лікування алкогольної залежності анонімно в нашій клініці в Україні, не впізнає ніхто, окрім персоналу. По вашому запиту ми навіть можемо не вносити інформацію особистого характеру в амбулаторну карту. Наш досвід говорить про те, що подібна практика приносить прекрасні результати. Ефективність позбавлення від хімічної залежності багато в чому залежить від психологічного комфорту пацієнта і його найближчого оточення. Дотримання анонімності при цьому є важливою умовою.

Залиште заявку на лікування в онлайн-режимі або по телефону гарячої лінії, і кваліфікований нарколог зв’яжеться з вами найближчим часом для попередньої консультації по вашій проблемі.