Ефективність рекламної продукції. Реклама в трамваях

Ефективність рекламної продукції. Реклама в трамваях

Реклама в трамваях користується великим попитом серед представників бізнесу, рекламодавців. Затребуваність даного виду реклами пояснюється цілою низкою чинників: висока частота контактів, масове охоплення аудиторії, велика кількість транспортних засобів, низькі ціни. Транзитна реклама є ефективним засобом для збільшення потоку клієнтів і підвищення відсотка продажів. Багато клієнтів нашого рекламного агентства використовують транспортні засоби в якості рекламних носіїв на постійній основі.

Ми супроводжуємо рекламні кампанії по всій Росії: плануємо етапи проведення рекламних кампаній, визначаємо завдання, способи і засоби досягнення поставлених цілей, розміщуємо рекламу на вибраних транспортних засобах, збираємо статистику, проводимо аналіз ефективності розміщення реклами. При проведенні рекламних кампаній використовуються різні транспортні засоби: автобуси, тролейбуси, маршрутки, поїзди, літаки та інші. Вибираючи наше рекламне агентство, ви отримуєте високий рівень сервісу і розумні ціни.

Трамвай (від англ. Tram (вагон, вагонетка) і way (шлях) — вид громадського транспорту, що курсує по рейках, укладених на міських дорогах, призначений для перевезення пасажирів і багажу. Таким чином, трамвай відноситься до рейковим видам транспорту, що використовується переважно в містах.

Цікаво! Трамвай виник в першій половині 19 століття і відноситься до одних з найстаріших видів міського транспорту, призначеного для перевезення пасажирів. Примітно, що перший електричний трамвай з’явився вперше в Україні в Києві. Винахідник електричного трамвая — Ф.А.Поріцкім.

Реклама на трамваях

Реклама на трамваях відноситься до транзитній рекламі. Транзитна реклама поєднує і зовнішню, і indoor-рекламу, і рекламу на транспорті. Реклама в трамвае- це рекламне оголошення, розміщене як всередині салону (листівки, постери, відеореклама), так і зовні (обклеювання дверей, бічних і заднього стекол, кузова транспортного засобу), що повідомляє пасажирам, перехожим, а також водіям приватних авто інформацію про пропоновані товари, послуги і місцях їх придбання. Розміщення реклами на трамваях набуло широкого поширення з початку 90-х років, коли до 56% машин випускалися в рейс з рекламою на борту. В даний час реклама на трамваях є одним з найбільш затребуваних і ефективних видів транзитної реклами як в столиці Київ, так і в усій Україні. Частка транзитної реклами досягла 20% серед всіх видів реклами. Частка витрат на рекламу в трамваях столиці серед всіх видів реклами становить понад 5%.

Что будем искать? Например,Человек