Вигідний обмін валют в Маріуполі

0
865

Як Ви знаєте, для торгівлі через Інтернет, необхідно поповнити свій торговий рахунок. Зробити це можна різними способами: за допомогою міжнародних банківських карт (VISA, MASTERCARD і т.д.), банківським переказом, за допомогою швидких міжнародних переказів (Western Union, Золота Корона і т.д.), а так само різними видами електронних інтернет валют (WebMoney, E-gold, Skrill і т.д.).

Кожен Брокер зазвичай пропонує трейдерам познайомитися з переліком можливих способів введення / виведення грошових коштів на своєму сайті. Так ось, при переказі грошових коштів з одного рахунку на інший з Вас знімуть деяку комісію. Наприклад, в разі банківського переказу комісію забере банк, при цьому, розмір комісії буде залежати від самого банку (його внутрішніх тарифів). За таким же принципом знімають комісії і з міжнародних пластикових карт — VISA і MasterCard. При цьому майте на увазі, що комісії можуть бути досить істотними, а переказ коштів може зайняти до декількох днів. Сьогодні дуже вигідною і надійної є обмінка Маріуполь.

Інша справа, якщо Ви будете працювати з платіжними інтернет-системами, такими як WebMoney. В цьому випадку, Ваші комісії, при перекладах грошових коштів, будуть мінімальними, а переклад відбувається практично миттєво! Для початку роботи з платіжними інтернет-системами, необхідно зайти до них на сайт, зареєструватися і відкрити рахунок (гаманець). Після цього, поповнити його в найближчому від Вас спеціальному пункті (спеціальною картою, банківським переказом, швидкими міжнародними перекладами і т.д.). Способів поповнення і різних зручностей безліч. Тому загострити увагу саме на цьому виді електронних валют … Хочемо зауважити вам, що курс валют в Мариуполi сьогоднi дуже вигiдний, нiж у iнших областях Украiни.

На просторах колишнього Радянського Союзу найпопулярнішою платіжної інтернет-системою вже багато років є — WebMoney. Ця система дуже надійна, має непохитну репутацію, гарну історію, а її обороти вже давно перевалили за мільярд доларів. Тому ми рекомендуємо вам працювати саме з нею. В системі WebMoney Ви можете безкоштовно відкрити кілька типів рахунків:

WMZ — долар США

WMR — Російський рубль

WME — Євро

WMU — Білоруський рубль

WMG — Золото і т.д.

Але що робити, якщо нам необхідно обміняти одну інтернет-валюту на іншу і обов’язково з мінімальними комісіями при перекладах? Наприклад, у Нас є інтернет валюта «E-gold» а наш брокер приймає тільки «WebMoney», або наприклад, у нас є WebMoney в доларах США — WMZ, а брокер приймає тільки WebMoney в російських рублях — WMR?

Ось саме для цього існують спеціальні сервіс-сайти для моніторингу обмінних пунктів, які постійно відстежують зміни курсів валют на різних сайтах — обмінних пунктах, і пропонують найбільш вигідні курси для обміну (з найменшими комісіями). Таких сайтів досить багато, але не будемо ходити далеко і познайомимося з найкращим з них, це:

https://obmenka-mariupol.com.ua/ — Цього сайту досить, щоб задовольнити практично всі запити і бажання будь-якого трейдера. Тут можна обміняти практично будь-яку інтернет-валюту, зробити введення / виведення грошових коштів і т.д.

Для наочності, наведемо приклад обміну електронних інтернет-валют WebMoney (або як їх ще називають — «титульних знаків») на сайті https://obmenka-mariupol.com.ua/. Припустимо, що у нас є російські рублі — WMR, а нам потрібні WMZ — долари США. Звичайно, існує можливість обміняти WMR на WMZ в самому гаманці WebMoney, але в цьому випадку, швидше за все (а я б сказав напевно!) Курс обміну буде не найвигіднішим для нас.