Як знайти цікавий серіал українською мовою?

Як знайти цікавий серіал українською мовою?

Ось вони — найцікавіші серіали, які варто подивитися! До речі, серед них є і серіали українською онлайн 2020 року, які вже можна подивитися.

ЧОМУ ЖІНКИ ВБИВАЮТЬ / WHY WOMEN Кілл

Серіал розповідає про трьох сім’ях, що живуть в одному будинку в різні часові відрізки: початок 60х, 80е і сьогодення. У кожної пари є свої секрети і проблеми. Тут непередбачувані сюжетні повороти, чудові костюми і інтер’єри, найяскравіші персонажі. Та й сама назва серіалу, дуже вирізняється з-поміж інших.

Жанр: драма, комедія, кримінал.
Дія серіалу відбувається в Пасадені, США. Серіал був знятий в павільйоні Лос-Анджелеса, США.

Серіал розповість про трьох жінок, кожна з яких стикається зі зрадою в шлюбі: про домогосподарку 60-х, світської левиці 80-х і адвоката з наших днів.

Удавання / THE АКТ

Цей серіал вивертає душу. А все тому, що він заснований на реальних подіях. Відразу скажу, що дивитися дійсно важко. Перші серії до болю шкода дівчинку, в кінці просто вже дуже противно. Але, дивитися все-таки варто. Щоб розуміти різницю між турботою про дитину і гіперопікою. Щоб розуміти, які чудовиська можуть вирости з дітей, якщо травмувати їх психологічно. Окреме спасибі головним актрисам, які зіграли свої ролі дуже правдоподібно.

Жанр: драма, біографія, кримінал.
Дія серіалу і справжньої історії проходили в місті Спрінгфілд, штат Міссурі, США. Зйомки проходили в штаті Джорджія, будинок був відбудований в павільйоні.

14 червня 2015 року, невелике містечко штату Міссурі. Стривожена жінка викликає поліцію, так як побачила лякаючий пост в Facebook сусідів, а ті не відповідають на телефон і не відкривають двері.

Сім років тому, постраждавши від урагану Катріна, мама Ді Ді і її хвора дочка Джипсі Роуз переїхали в новий будинок, побудований для них благодійною організацією. Сімейство відразу викликало співчуття оточуючих, адже дівчинка не встає з інвалідного крісла, і у неї цілий букет невиліковних захворювань — від м’язової дистрофії до алергії на цукор. І як можна не співчувати матері, життя поклала на догляд за дочкою?

ІСПАНСЬКА ПРИНЦЕСА / THE SPANISH принцеси

Якісно і красиво знятий історичний серіал про Катерину Арагонськую і Англію. Дивовижна історія молодої інфанти, що показує її силу характеру і віру в те, що вона повинна стати майбутньою королевою. Незважаючи на всі труднощі і долі, вона придумує новий план. Цей серіал раджу подивитися до «Тюдорів».

Жанр: драма, історія.
Серіал був знятий в місті Бристоль, Англія.

Головна героїня — Катерина Арагонська, прекрасна юна принцеса Іспанії, яку обіцяли в дружини короля Англії Артуру з самого її дитинства. Тепер вона прибуває в сіру і дощову країну з її славетним і різноманітним двором, що включає і її фрейліна Ліну. Катерина стає об’єктом пильної уваги і вивчення з боку всього оточення її нового чоловіка і нової сім’ї: прекрасної Маргарити Бофор, Маргарет Поул, брата Артура принца Гаррі, його сестри Маргарет Тюдор, короля Генрі Тюдора і королеви Єлизавети. Але коли її чоловік принц Артур раптово помирає, Катерині, здавалося б, не бачити трону і влади. Однак, вона заявляє, що її шлюб не був консумірован і в такому випадку, будучи дівою, вона може претендувати на шлюб з новим харизматичним і розумним спадкоємцем принцом Гаррі, який одного разу зійде на трон, як король Генріх VIII.

Что будем искать? Например,Человек