UXDE dot Net

Контактні лінзи: як їх вибрати і придбати

от -

Тривала експлуатація комп’ютера без спеціальних окулярів, неправильне читання, інфекційні захворювання, генетична схильність — все це фактори, які можуть негативно позначатися на здоров’ї очей. Корекція зору може проводитися за допомогою окулярів і лінз. Останній варіант для багатьох є кращим, тому що не змінює образ людини в цілому. Так вдається приховати, що взагалі є якісь проблеми із зором. Як підбирають лінзи? Без допомоги фахівця не обійтися. Вибрати контактні лінзи ви можете тут https://glazok.net.ua/.

Що таке контактні лінзи?

Контактні лінзи влаштовані за таким же принципом, як скельця для окулярів. Це прозорі пристосування особливої ​​форми, які встановлюються на очне яблуко і заломлюють світло таким чином, щоб той правильно надходив на сітківку ока. Як підібрати контактні лінзи? Вибір роблять в першу чергу виходячи з діагнозу, який поставили конкретному пацієнту. Один і ті ж лінзи не можуть однаково використовуватися при короткозорості і далекозорості. Крім того, існують спеціальні коригуючі пристосування, призначені для хворих, які страждають астигматизмом або пресбіопіей.

Як підібрати лінзи для очей? Перше, що необхідно зробити, це відвідати офтальмолога для проведення ретельного діагностичного дослідження. Тільки фахівець зможе підібрати найбільш підходяще пристосування для корекції зору.

Які бувають контактні лінзи?

Сьогодні у продажу можна зустріти варіанти різної форми. Крім того, ці пристосування можуть бути твердими або еластичними. Великою популярністю останнім часом користуються силікон-гідрогелеві лінзи. Вони здатні пропускати кисень, завдяки чому вдається не тільки коригувати зір, але і зберігати функціональність очей. Рогівка «дихає» також, як і без лінз. Силіконові пристосування сьогодні є найбільш дорогими.

Більш економним варіантом можна назвати гідрогелеві лінзи. Це також гнучкі пристосування додатково нагодовані вологою. Такі лінзи вдасться легко встановити. Єдиний мінус — недостатній доступ кисню до рогівці. З цієї причини лінзи рекомендується використовувати в міру необхідності і обов’язково знімати на ніч. Найменш дорогими вважаються варіанти з оптичного скла. Величезний мінус — обмеження вологи і недолік кисню для рогівки. Разом з цим такі лінзи є найбільш міцними і довговічними. Ще один сучасний варіант — одноденні лінзи. Таке пристосування може бути використано тільки один раз. Це ідеальний варіант для людей, які багато подорожують і не можуть проводити якісну дезінфекцію контактних лінз. Однак такий варіант не можна назвати дешевим. Як підібрати лінзи для очей без лікаря? Доведеться скористатися консультацією фахівця салону оптики.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *