Продаж і обслуговування систем живлення на основі сонячної енергетики

Продаж і обслуговування систем живлення на основі сонячної енергетики

Сонячні батареї усувають залежність від тимчасових відключень електроенергії і створюють відчуття свободи і комфорту. За додатковий комфорт доводиться платити, так як застосування таких батарей можливо тільки в комплекті зі спеціальними приладами:

 • акумулятори для накопичення електроенергії, виробленої фотоелементами батареї;
 • контролер для регулювання оптимального витрачання накопиченої електроенергії;
 • інвертор для живлення побутових приладів.

Підключення та обслуговування

Правильно підключити і використовувати сонячну батарею — таке завдання постає відразу ж після придбання цього недешевого обладнання. Продаж і обслуговування систем живлення на основі сонячної енергетики ви можете заказати тут https://prel.prom.ua. Ось самий мінімальний перелік заходів щодо організації автономного електропостачання:

 • вибрати необхідну кількість модулів з фотоелементів для збірки батарей;
 • вибрати спосіб підключення;
 • передбачити установку діодного шунта від можливого затінення фотоелементів;
 • встановити регулятор зарядки акумуляторів;
 • встановити контролер для всієї системи фотоелементів.

Специфіка робіт вимагає залучення фахівця, щоб правильно підключити батарею.

Обслуговування сонячних батарей нескладно, але вимагає уваги. Фотоелемент, точніше, кристалічний напівпровідник, довговічний і невибагливий до зміни зовнішніх умов. Елементи конструкції фотоелектричних модулів і батарей в період експлуатації змінюють свої властивості:

 • забруднення поверхонь фотоелементів знижує їх ефективність;
 • захисна плівка знижує згодом світлопропускання на 10-20%, що вимагає регулювання в електричних ланцюгах;
 • перегрів контролера і інвертора порушує електричні характеристики системи;
 • ізоляція проводів, що підводять руйнується від вологи і перепаду температури.

Користуватися несправною батареєю категорично заборонено.

Перспективи розвитку використання сонячної енергії

Установка на дахах будинків у містах сонячних перетворювачів дуже перспективна для економії електроенергії, але вимагає державної підтримки. Наприклад, побутовим споживачам фотоелектричної енергії в Німеччині субсидують комунальні платежі.

У державах, де сонячні дні переважають (Іспанія, Ізраїль), розробляються проекти житлових і промислових будівель з сонячними батареями на даху. Складність технології виробництва і висока вартість фотоелементів не дозволяють домогтися масового виробництва.

Електромобілі сьогодні реально експлуатуються, але в невеликих масштабах через необхідність частих підзарядок акумуляторів. Зарядка автомобільних акумуляторів сонячними батареями — це прорив в автомобільній промисловості по створенню конкурентоздатних електромобілів.

За довгостроковим технічним прогнозами до середини 21 століття, собівартість електроенергії фотоелементів наблизиться до собівартості її типових постачальників. З точки зору екології, автономні потужні джерела електроенергії у вигляді сонячних батарей отримають широке поширення.

Что будем искать? Например,Человек