Засоби захисту рослин. Гербіциди та добрива

Засоби захисту рослин. Гербіциди та добрива

Засоби захисту рослин від хвороб

Якщо сад потрапив в біду, необхідно вживати заходів, і як можна швидше. У нашому інтернет магазині ви знайдете масу коштів по боротьбі з паразитами, що ростуть на деревах. Ми займаємося оптовим продажем прилипачів, фунгіцидів та інших ліків для рослин. Кращі ціни для оптових покупців, досконалий сервіс і регулярно оновлюваний товар. Зробіть велике замовлення зараз, і ви отримаєте його протягом доби! Фунгіциди комплексним шляхом повністю.

Фунгіциди — препарати для захисту дерев від хвороб

Ці речовини є отрутохімікатами і застосовуються для лікування рослин від захворювань. Фунгіциди застосовуються не тільки як лікувальний препарат, але і як профілактичний. Їх часто використовують в теплицях і парниках, обробляючи ґрунт з метою захисту від паразитуючих організмів. Захисною речовиною обробляють грунт, протруюють насіння, а також обприскують і запилюють рослини.

Movento Bayer — інноваційний інсектіцід повної сістемної Дії. Новітня діюча речовина рухається ксилемою та флоемою, что Забезпечує довготрівалу дію препарату та надійний захист нового приросту (листків, пагонів та кореневої системи).

Способи застосування фунгіцидів

Фунгіциди боротимуться з зараженнями набагато ефективніше, якщо ви змішайте лікувальний засіб з прилипачем. Прилипач підсилює дію протруйника, зменшуючи втрати речовини при стікання, випаровуванні і розкладанні. Застосування цієї речовини не дає рослині засохнути, зберігаючи вологу в його корені і листі, і забезпечує захист насіння.

Оптовий продаж фунгіцидів

Будьте обережні, застосовуючи ці препарати в своєму саду, так як багато хто з них небезпечні для вашого здоров’я. Рекомендуємо застосовувати їх для вашого плодового саду перед початком зими, по її закінченню і навесні, до того як розпустяться бруньки.

Дбайте про сад і про власний бізнес! Ми пропонуємо вам оцінити якість лікарських препаратів для рослин і задуматися про оптову закупівлю. У нас завжди свіжа продукція, вигідні ціни і актуальний товар!

Что будем искать? Например,Человек