Деревянные дома (16)

Деревянные дома (16)

Rojas Rodes ir savrupa brīvdienu māja ar visām ērtībām un atsevišķu slēdzamu ieeju netaļu no jūras.

Vējkalnietis, vīna darītava.

Dienliliju Dārza apmeklētāji var apskatīt gan krāšņās dienlilijas gan degustēt dažādus mājas vīnus. Mazliet pārfrāzējot Mārtiņu Rītiņu » bet kas gan var būt būt labāks par abiem kopā ‘». Ziedi un vīns.

Ornamental steel, декоративные ковки.

Dekoratīvie elementi no metāla: unikālas sagataves jebkura veida metāla izstrādājumiem. Dekoratīvie kalumi ir izgatavoti uz mūsdienu augstākās tehnoloģijas iekārtām.

Staki Litubel, покрытие для пола.

Staki Litubel . Дубовые половые доски — это цельные, не клееные, не шипованные, струганные и профилированные со всех четырех сторон доски.

Zārki — Tiek izgatavoti no augstas kvalitātes materiāla kas tiek iegādāts no mūsu pašu kokapstrādes uzņēmumiem.Zārku izgatavošana ilgst no pāris stundām un ne vairāk, kā 24 stundām.

GRIVA, обработка камня.

GRIVA . Oбработкa камня гранит, мрамор, доломит. Мемориальные ансамбли, лестницы, цоколи, столбы, камины, столешницы, элементы дизайна.

Vidi, гостевой дом.

Отдых воле озера Сасмака. Место для торжеств и организации спортивных мероприятий и лагерей. Банкетный зал и баня.

Vides Tehnika, SIA.

Uzņēmums dibināts 2008. gadā un tā misija ir piedāvāt saviem klientiem ilgtspējīgus un profesionālus tehniskos risinājumus, un iekārtas ēku siltināšanai.

Свадебные приглашения, настольные карточки nbsp; и другие свадебные аксессуары. Aвторская работа.

Sanders, гостевой дом.

Гостевой дом Sanders. Ночлег, баня, для релаксации — деревянная кадка с озоном, доступна аренда велосипедов, рядом с гостевым домом магазин — кафе.

Что будем искать? Например,Человек