Як підібрати відмички при аварійному відкритті замків

Про аварийное открытие замков в авто

Інструкція MIT з розкриття замків за допомогою відмички

Для початку слід усвідомити той факт, що відкриття замкових механізмів за допомогою відмичок – це не такий складний процес, як можна подумати. За великого бажання будь-яка людина може навчитися цього процесу. Головне – поєднати теорію із практикою. З теоретичної точки зору будь-який замок можна відкрити, якщо грамотно скористатися його механічними дефектами. При цьому настійно рекомендується вивчити основні визначення та поняття, які допоможуть легше орієнтуватися в замкових конструкціях, їх характеристиках і тих дефектах, які будуть використовуватися для розтину.

Вивчивши лексику, необхідно переходити до практичних дій, здійснюваним у вигляді виконання певних вправ. На даному етапі стане зрозуміло, що кожен замк має свої механічні особливості, які будуть використовуватися для вибору певного методу злому. Вам знадобиться виготовити спеціальні інструменти для розтину, які будуть зручними для вашого особистого використання. Насамкінець обов’язково вивчіть правову частину питання. Зрештою, методики розтину будуть використовуватись у суто професійному полі, а не для скоєння злочинних дій.

Важливість практичної частини не можна недооцінювати. Тільки практика допоможе вас відразу виявляти дефекти замкових механізмів і використовувати їх для злому. Практика на одній і тій же замковій конструкції допоможе більш докладно вивчити її індивідуальні особливості, а на різних замках – зрозуміти загальні принципи побудови замикаючих механізмів та вивчити їх у всьому їхньому великому різноманітті. Найлегшим варіантом буде практика відмикання замків картотек та письмових столів. Поступово можна переходити на складніші варіанти конструкції, постаравшись вийти на результат у 30 секунд і менше.

Перед тим, як приступити до розгляду замкових механізмів та методик їхнього злому, ми хотіли б звернути вашу увагу на один момент. Використання відмичок для відкриття сучасних замків – це лише один з доступних способів обійти секрет конструкції. Так, він завдасть замочному механізму мінімуму пошкоджень, порівняно з використанням грубої сили. Але іноді замки виявляються настільки складними, що набагато легшим, швидким і перспективним варіантом буде виявлення та використання інших елементів вхідних дверей, які більш вразливі до спроб впливу, що зламує.

Яким ключем можна відкрити вхідний замок?

У цій частині будуть розглянуті основні характеристики замкових механізмів циліндрового типу з використанням характерної професійної лексики. Зауважимо, що кожен виробник використовує свою термінологію для опису замків та складових елементів. Так що не дивуйтеся, якщо в різних джерелах будуть зустрічатися різні терміни. Головне — розуміти принцип роботи замкового механізму при відмиканні його за допомогою ключа. Потрібно вивчити ті процеси, які відбуваються всередині замку в процесі розтину, простеживши реакції конструкції на певні дії, що зламують.

Що ж до термінології, то сучасних замках існує паз (Keyway), куди вставляється ключ. У свою чергу, паз розташовується в циліндрі (Plug). При найближчому розгляді в пазі можна виявити виступи (Wards), які обмежують кількість ключів, доступних для вставки всередину замка. Циліндр може обертатися, але тільки за умови, що в нього вставлена ​​необхідна модель ключа. Замок містить у своїй конструкції частину, що не обертається, що отримала назву корпус (Hull). Перший штифт, який зіткнеться з ключем, називається відповідним чином – штифт №1 (Pin №1). Наступні штифти матимуть зростаючу нумерацію з рухом до задньої частини замкового механізму.

Використання правильного ключа призведе до піднімання тієї чи іншої штифтової пари. зрештою буде сформовано зазор між напрямним (Driver) штифтом і ключовим (Key) штифтом, з досягненням лінії обертання (Sheer Line). Якщо всі штифти будуть у даному положенні, циліндр отримає можливість повного обертання з відмиканням замкового механізму. Якщо ви вставляєте в паз неправильний ключ, певні штифти можуть виступати між циліндром і корпусом, що буде перешкодою обертання циліндра.

Що таке горизонтальна модель?

Якщо ви хочете навчитися ефективно розкривати замкові механізми, вам потрібно вивчити докладну конструкцію сучасного замку, а також принцип його роботи з окремою увагою до тих процесів, які відбуваються в результаті розтину. Ми опишемо так звану горизонтальну модель, що демонструє відносини між штифтами, що перебувають у різному розташуванні, що допоможе зрозуміліше пояснити принципи злому. Дана модель буде згодом використана для опису складних механічних дефектів замкових механізмів.

Зрозуміти принципи горизонтальної моделі можна за спрощеним зображенням замкового механізму в розрізі.

Что будем искать? Например,Человек