Застосування гербіцидів — Аптека Садівника

Застосування гербіцидів —  Аптека Садівника

Бур’ян — велика проблема для дачника, так як на боротьбу з ним йде багато часу і сил. Позбутися від бур’яну можна за допомогою гербіцидів. Розглянемо докладніше цю групу агросредств. Дані препарати спрямовані на повне знищення шкідливої ​​рослинності за допомогою особливого хімічного складу. При використанні кошти на дачній ділянці можна очікувати швидкого позбавлення від проблеми без особливих зусиль і витрат. Аптека Садівника может вам продати гербіцидів.

Гербіциди поділяються на види по різних підставах.

За спектром дії

Гербіциди суцільної дії — здатні знищити всі види рослин, часто використовують для очищення від трави на великих об’єктах (залізниця, аеродром і ін.). Вибіркового напрямки — пригнічують певну рослинність. Застосовують на присадибних ділянках як основний спосіб боротьби з бур’янами.

Способи проникнення і механізм дії

Речовина має кілька способів впливу на бур’яни:

Руйнування клітинних мембран. Після вбирання препарату через листя активний кисень вступає в реакцію окислення з жирами. В результаті цього процесу мембрана клітин пошкоджується, і весь вміст надходить у міжклітинний простір, приводячи до некрозу рослини. Пошкодження настає протягом першої доби.
Придушення утворення амінокислот. Пригнічення білків призводить до того, що у бур’яну відбувається затримка росту і розвитку. Процес досить трудомісткий, тому позитивний ефект спостерігається через декілька днів.
 

Гормоноподобниє препарати. Використовуються на молодий рослинності. Штучні гормони замінюють природні, надаючи токсичну дію. Рослина збільшується в розмірах, але не встигає поповнити поживні речовини. Сміттєва рослинність виснажується і гине.
Пригнічення утворення жирів. При використанні гербіцидів, які знищують все бур’яни, пригнічується утворення жирних кислот, відбувається порушення ліпідового обміну. Зростання трави сповільнюється через пригнічення клітинних мембран. Загибель настає протягом двох тижнів.
Придушення фотосинтезу. Процес переробки сонячної енергії в хімічну важливий для багатьох рослин. Порушення синтезу білків блокує фотосинтез, що призводить до нестачі енергії у вигляді АТФ.

Что будем искать? Например,Человек